Šaldytas jogurtas (Jamie Oliver) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šaldytas jogurtas (Jamie Oliver)


INGREDIENTAI:

310 g gerų šaldytų vaisių (braškių, aviečių, mėlynių ir t.t.),
500 g natūralaus jogurto,
2 šaukštai medaus,
jei norite, vaflinių indelių ledams ar vaflių.


GAMINIMAS:

Svarbiausia neužmiršti, kad prieš pradedant vaisiai turi būti sušaldyti šaldiklyje, o jogurtas atvėsintas šaldytuve. Išimkite vaisius ir sudėkite į virtuvės kombainą. Paplakite 30 sekundžių, supilkite jogurtą ir medų ir maišykite, kol gausite vienalytę masę.

Tada paragaukite, ar užtenka saldumo-paprastai vaisiai šaldomi prinokę, todėl viskas turėtų būti kaip reikiant. Jei ne, įdėkite daugiau medaus. Turi gautis tiršta tyrė, todėl valgykite ją iškart arba padėkite uždengtame dubenėlyje į šaldiklį, kur galės stovėti kelias savaites.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668