Lašiša su krienais ir burokėliais (Jamie Oliver) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lašiša su krienais ir burokėliais (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 po 225 g lašišų filė be ašakų, suraižytos 0,5 cm gyliu,
druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų,
6-8 jauni minkštai virti ir griežinėliais pjaustyti burokėliai,
1 saujelė šviežių mairūnų lapelių,
ypač tyro alyvuogių aliejaus, balzamo acto,
2 šaukštai grietinės,
2 šaukštai krienų košelės,
1 citrinos sultys,
1 sauja gražgarsčių arba rėžiukų.

GAMINIMAS:

Į karštą neprisvylančią keptuvę sudėkite lašišų filė odelėmis į apačią. Lengvai spustelkite jas mentele, kad neužsiriestų. Po minutės jos turėtų būti rusvos. Apverskite gabalėlius, pabarstykite druska ir 10-15 minučių, tik kad iškeptų, įkiškite į orkaitę įjungę stipriausią karštį.

Kol lašišos keps, pamarinuokite burokėlius mairūnais, šlakeliu alyvuogių aliejaus, balzamo acto ir prieskoniais. Grietinę sumaišykite su krienais ir atsargiai paskaninkite druska, pipirais ir citrinų sultimis. Burokėlius ir lašišą sudėkite į serviravimo lėkštes, apibarstykite gražgarstėmis ir apšlakstykite krienų padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668