Cukinijų duona (Jamie Oliver) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Cukinijų duona (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Visi produktai, nurodyti pagrindiniame duonos recepte (žiūrėk. receptus),
6 nuplautos ir stambiai tarkuotos cukinijos,
1 saujelė šviežių nuplautų čiobrelių lapelių,
200 g trupinto ožkų sūrio.

GAMINIMAS:

Pirmame duonos kepimo etame (Žiūrėti receptus) pildami vandenį sudėkite cukinijas ir čiobrelius. Viską išmaišykite ir rankomis suspaudykite duoną-pamatysite, kad iš cukinijų susidarė sulčių, taigi vėliau galbūt nebereikės pilti vandens. Tačiau jei jaučiate, kad tešla per kieta, truputį įpilkite.

Gaminkite toliau pagal pagrindinį receptą iki antrojo koldinimo, kol taps elastinga ir nelips prie rankų. Tuomet įminkite ožkų sūrį-gausite puikų derinį. Paprastai iš tešlos formuojamas didelis apvalus kepalas ir apibarstoma miltais.

Kepalą įdėkite į miltais apibarstytą skardą ir kildinkite, kol padvigubės. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje maždaug pusvalandį, kol apskrus ir pabeldus bus girdėti duslus garsas. Be galo gardu pakepinti su sūrio kremu ar paprasčiausiai vartoti sumuštiniams

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668