Duonos vyniotinis su Parmos kumpiu, sūriu, kiaušiniais ir bazilikais (Jamie Oliver) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Duonos vyniotinis su Parmos kumpiu, sūriu, kiaušiniais ir bazilikais (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Visi produktai, nurodyti pagrindiniame duonos recepte,
10 bryzelių Parmos kumpio,
8 dideli kaimiški kiaušiniai, 8 minutes virti ir nulupti,
400 g tarkuoto sūrio (čederio, fontinos,
parmezano ar bet kokių likučių, kuriuos reikia suvartoti, mišinys),
2 saujos šviežių bazilikų,
jei norite, saulėje džiovintų pomidorų arba per pusę perpjautų slyvinių pomidorų su alyvuogėmis,
ypač tyro alyvuogių aliejaus,
jūros druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų.

GAMINIMAS:

Gaminkite taip, kaip aprašyta pagrindiniame duonos recepte (žiūr. receptus) iki antrojo kilimo etapo, paskui pabarstydami miltais iškočiokite pailgą maždaug 1 cm storio stačiakampį.

Jis turėtų būti metro ilgio ir 18-20 cm pločio. Duonos viduryje sudėkite Parmos kumpį, kiaušinius, sūrį, bazilikus ir pomidorus bei alyvuoges, jei vartojate. Apšlakstykite alyvuogių aliejumi ir pabarstykite druska bei pipirais. Užlenkite tešlą, lyg darytumėte vamzdelius. Paskui reikės juos susukti į ratą ir sujungti galus.

Abu galus stipriai paplekšnokite ir paspaudykite, kad pasidarytų gražus riestainio formos kepalas. Perdėkite jį į miltais pabarstytą kepimo skardą, leiskite 15 minučių pakilti, apibarstykite miltais ir įkiškite į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę 35 minutėms, kol pagels. Leiskite ataušti ir neškitės į iškylą-jei jums pasiseks, prariekus vidus dar bus šiltas-arba valgykite iškart.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668