Graikinių riešutų duona (Jamie Oliver) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Graikinių riešutų duona (Jamie Oliver)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

500 g nesijotų ir 500 g baltų kvietinių miltų,
visi produktai, išskyrus baltus miltus, nurodyti pagrindiniame recepte (žiūr. recept.),
455 g geros kokybės graikinių gliaudytų riešutų,
115 g džiovintų labai smulkiai sukapotų abrikosų,
115 g kambario temperatūros sviesto.

GAMINIMAS:

Duonos gaminimą žiūrėkite receptuose "Pagrindinis duonos receptas", tik vietoj baltų miltų įpilkite dviejų rūšių miltų. Paskui teskite pagal receptą. Pusę riešutų sugrūskite stambiai, kitą pusę į smulkius miltus. Maišydami, atsargiai nesugriaunant šulinio sienų, suberkite riešutus į tešlą kartu su abrikosais ir sviestu.

Toliau gaminkite duoną kaip aprašyta pagrindini9ame recepte iki antrojo kildinimo. Tuomet tešlą dalinkite į 4 dalis ir suvoliokite į kočėlo formos ritinius, paskui suguldykite vieną šalia kito į miltais pabarstytą skardą, tačiau galite kepti kokio tik norite pavidalo.

Leiskite tešlai dvigubai iškilti, tada viršų apibarstykite miltais ir įkiškite į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę maždaug 30 minučių, kol parus. Prieš valgydami pusvalandį ataušinkite. Be galo gardu su sūriu ir marinuotomis daržovėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668