Greita imbierinė gira (Jamie Oliver) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Greita imbierinė gira (Jamie Oliver)


INGREDIENTAI:

140 g šviežių imbierų,
4 valgomieji šaukštai neišvalyto cukranendrių cukraus,
2-3 citrinos,
1 litras limonado ar gazuoto mineralinio vandens,
šviežių mėtų šakelių.


GAMINIMAS:

Pirmiausia imbierus stambiai sutarkuokite-odelės galite neskusti. Imbierus su tirštomis jų sultimis sudėkite į dubenį ir apibarstykite cukranendrių cukrumi. Daržovių skustuku nuskuskite 2 citrinų žievelę, sumeskite į dubenį ir šiek tiek patrinkite kokiu nors sunkiu daiktu, pavyzdžiui, grūstuvėliu ar kočėlu.

Trinkite 10 sekundžių, kad susimaišytų visi skoniai. Išspauskite visų 3 citrinų sultis ir didumą jų supilkite į dubenį. Supilkite mineralinį vandenį ar limonadą. Leiskite 10 minučių nusistovėti ir ragaukite.

Galbūt pajusite, kad nuo citrinų per rūgštu, tada įberkite daugiau cukraus; jei per saldu, įspauskite citrinų sulčių. Tiesą sakant, nurodytas produktų kiekis labai kinta, todėl vadovaukitės savo skoniu. Perkoškite imbierinę girą pro stambų sietelį į didelį bokalą, įmeskite daug ledukų ir kelias mėtų šakeles.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668