Gurmaniškoji pica (Aivaro) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Gurmaniškoji pica (Aivaro)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 pakelis picos miltų mišinio,
1 didelis svogūnas,
1 paprika (gali būti ir raudona ir geltona)
400 g sūrio,
1 pieniška dešra,
5 pomidorai,
5 marinuoti agurkai,
pomidorų padažas,
8 šaukštai aliejaus,
5 šaukštai majonezo.

GAMINIMAS:

Pasidaryti picos pagrindą iš picos miltų ir palaikyti pusė valandos kol iškils. Į tešlą dėti 8 šaukštus aliejaus ir 1.5 stiklinės vandens. Tada visus minėtus ingredientus supjaustyti mažais kūbeliais. Pasidarius picos pado formą, ją ištepti majonezu. Ingredientus pradėti dėti nuo dešros. Tada eina agurkai, paprika, pomidorai, svogūnas ir galiausiai sūris. Prieš pašaunant i orkaitę, kepimo formą ištepti aliejumi. Kepti apie 20 min.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668