Troškinta veršelio širdis. Bulvės. Salotos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Troškinta veršelio širdis. Bulvės. Salotos


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 2085 kcal

2 veršelio širdys (maždaug 600 g),
1/2 šaukšto sviesto,
2 šaukštai miltų,
2 šaukštai grietinės,
500 g bulvių,
250 g salotų,
duonos pluta,
cukraus,
druskos,
pipirų.

GAMINIMAS:

Širdis nuvalykite, supjaustykite juostelėmis, užpilkite vandeniu, įdėkite duonos plutą ir virkite, kol suminkštės. Puode pakepinkite sviestą su miltais, supilkite likusį nuo širdžių nuovirą, įpilkite grietinę.

Sudėkite prieskonius ir išvirtą širdį, ir patroškinkite 10-15 minučių. Patiekite su virtomis bulvėmis ir salotomis. S a l o t a s susmulkinkite, pasūdykite ir pilkite obuolių majonezu (žiūr. receptus).

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668