Putų kiaušinienė. Salotos. receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Putų kiaušinienė. Salotos.


INGREDIENTAI:

Energetinė vertė: 1177 kcal

8 kiaušiniai,
1/2 šaukšto sviesto,
druskos.

S a l o t o m s:
500 g salotų ir ridikėlių,
200 g varškės,
1 šaukštas majonezo.


GAMINIMAS:

Baltymus atskirkite nuo trynių ir gerai išplakite su žiupsneliu druskos. Keptuvėje įkaitinus sviestą, dėkite tris šaukštus baltymų, šaukštu padarykite juose duobutę, į ją įleiskite trynį ir pabarstykite druska.

Apkepusią kiaušinienę atsargiai apverskite ir apkepinkite kitą pusę. S a l o t a s su ridikėliais supjaustykite ir užpilkite pikantišku varškės padažu. (žiūr. receptus).

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668