Duonkukuliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Duonkukuliai


INGREDIENTAI:

1 kg duonos tešlos,
100-150 g lašinių,
1 svogūnas,
100 g grietinės.


GAMINIMAS:

Iš užminkytos tešlos daromi 1,5-2 cm storio paplotėliai, kurie, padėjus ant miltais pabarstytos lentutės ir pridengus švaria drobele, kildinami apie 0,5 val. Pakilę duonkukuliai verdami pasūdytame vandenyje ne ilgiau kaip 5-6 min.

Pervirę kukuliai esti kieti. Patiekiami į stalą dubenyje, užpilti riebiu padažu. Jam lašinukai paspirginami ant keptuvės, tada sudedami smulkiai pjaustyti svogūnai ir dar pakepinama, iki svogūnai pasidaro skaidrūs. Paskiausiai sudedama grietinė.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668