Tarkuotų bulvių sklindžiai (blynai) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tarkuotų bulvių sklindžiai (blynai)


INGREDIENTAI:

15 vidutinio dydžio bulvių,
1 kiaušinis,
2 šaukštai taukų,
0,5 stiklinės aliejaus,
druskos.


GAMINIMAS:

Bulvės sutarkuojamos, sunkos perteklius nusemiamas, įmušamas kiaušinis, sudedama druska ir, imant po 1 šaukštą masės, skilndžiai kepami įkaitintuose riebaluose. Sklindžiams masę galima ruošti su pienu. Tam sutarkuotų bulvių sunka nuspaudžiama per tankią medžiagą.

Masė užplikoma verdančiu pienu.Įplakus kiaušinį, pasūdoma ir kepama, kaip ankščiau nurodyta. Iškepti sklindžiai į stalą patiekiami su grietinės, spirgintų lašinukų, sviesto su grietine padažais bei bruknių koše.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668