Įdaryti kiaulienos šonkauliukai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Įdaryti kiaulienos šonkauliukai


INGREDIENTAI:

1-1,5 kg šonkaulių,
0,5 kg raugintų kopūstų,
3-4 rūgštūs obuoliai,
2 šaukštai sviesto,
2 svogūnai,
1 arbatinis šaukštelis miltų,
pipirų,
druskos.


GAMINIMAS:

Šonkauliai imami su mėsa ir lašinukais. Lašinukai turi būti ne storesni kaip 0,5-1 cm storio. Storesni nupjaustomi. Mėsa ploniausioje vietoje įpjaunama taip, kad pasidarytų lyg kišenėlė įdarui sudėti, o kauliukai neiškristų. Jie neišimami. Šviežia mėsa pirmiausia įtrinama druska ir pipirais.

Paruošiamas įdaras: svieste pakepinami smulkiai pjaustyti svogūnai, nuplaunami rauginti kopūstai, nestambiomis skiltelėmis supjaustomi obuoliai. Viskas troškinama puode, kol suminkštėja. Įdaru prikemšamas tarpas tarp kauliukų ir atkeltos mėsos.

Jos kraštai užsiuvami ir šonkauliai sudedami į riebalais išteptą skardą (keptuvą), į kurią įpilama stiklinė vandens arba sultinio ir kepama įkaitintoje orkaitėje apie 1 val. Iškepę šonkauliai supjaustomi išilgai kauliukų, kiekvienai porcijai paliekant po kauliuką. Labai ilgus šonkauliukus prieš ruošiant galima truputį įkirsti, kad paskiau galima būtų lengvai supjaustyti.

Serviruojama pusdubenyje, sudėjus įžambiai ant bulvių košės ir užpylus padažu, kuriame kepė, patirštintu miltais. Padažą galima patiekti ir atskirai padažinėje. Prie įdarytų šonkaulių patiekiama rūgščių vaisių tyrė.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668