Spanguolių kisielius receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Spanguolių kisielius


INGREDIENTAI:

2-3 stiklinės spanguolių,
6 stiklinės vandens,
1 stiklinė cukraus,
1,5 šaukštai bulvių krakmolo,
cinamono,
apelsinų žievelių.GAMINIMAS:

Perrinktos uogos nuplaunamos ir trumpam, kad geriau išsispaustų sultys, įmerkiamos į verdantį vandenį. Išgriebtas uogas sutrynus mediniu šaukštu, išspaudžiamos sultys. Į užvirintą vandenį suberiamas cukrus, sudedami prieskoniai ir, trumpai pavirinus, supilamas išleistas krakmolas.

Nedideliame vandens kiekyje apie 5 min. pavirinamos išspaustų spanguolių luobelės. Šis nuoviras supilamas drauge su spanguolių sultimis į nuo ugnies nukeltą kisielių. Viskas gerai išmaišoma ir atvėsinama. Kisielius patiekiamas ąsotėlyje arba tam skirtuose indeliuose.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668