Raudonoji mišrainė receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Raudonoji mišrainė


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

2 virti vidutinio dydžio burokėliai,
2-3 virtos bulvės,
1-2 rauginti agurkai,
1 stiklinė virtų pupelių,
1 svogūno galvutė,
4-5 šaukštai aliejaus,
druskos,
maltų pipirų,
citrinos rūgšties.

GAMINIMAS:

Išvirkite burokėlius, nulupkite, supjaustykite nestambiais kubeliais ir, kad nenudažytų kitų mišrainės daržovių, apipilkite aliejumi. Gerai išmaišykite, kad aliejus pasiskleistų kuo vienodžiau.

Kubeliais supjaustykite ir kitas į mišrainę dedamas daržoves. Supjaustykite svogūnus dar pakepinkite aliejuje, iki praskaidrės. Viską sujunkite, sudėkite prieskonius, gerai išmaišykite ir patiekite salotiniame inde.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668