Silkės su troškintais svogūnais, morkomis ir pomidorų tyre receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkės su troškintais svogūnais, morkomis ir pomidorų tyre


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

3 silkės,
2 svogūnų galvutės,
2-3 morkos,
3-4 šaukštai aliejaus,
3-4 šaukštai pomidorų tyrės.

GAMINIMAS:

Silkė išskrodžiama, išvalius vidurius išimama tamsi plėvelė ir gerai išplaunama. Mirkoma keletą valandų dažnai keičiant vandenį dubenyje.Iš mirkytos silkės iųimami kaulai, nulupama oda.

Pradedama lupti nuo galvos, silkės supjaustomos skersai gabalėliais, kurie sudedami į stiklinius pusdubenius. Svogūnai supjaustomi ir paspirginami aliejuje. Čia sudedamos burokine tarka sutarkuotos morkos, pomidorų tyrė. Viskas patroškinama. Nukeliama nuo ugnies masė atvėsinama ir sudedama ant paruoštos silkės.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668