Vaikiškas sūrelis (Žemaitija) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaikiškas sūrelis (Žemaitija)


INGREDIENTAI:

1 l pieno,
pusė stiklinės grietinės,
stiklinė rūgusio pieno,
2 kiaušiniai,
1-2 šaukštai cukraus,
pusė stiklinės razinų.

K r e m u i:
pusė stiklinės grietinėlės,
šaukštas miltinio cukraus,
vanilino.


GAMINIMAS:

Kiaušinius, cukrų, grietinę, rūgusį pieną gerai išplakite, supilkite į pieną ir ant silpnos ugnies užvirkite. Viską išpilkite į kiaurinį arba sūrmaišį, kad nuvarvėtų išrūgos.

Po to į varškę pridėkite razinų, iš minkykite, dėkite į lėkštę, padarykite norimos formos sūrelį ir užpilkite grietinėle, išplakta su miltiniu cukrumi bei vanilinu. Prie sūrelio tinka paduoti ragaišį, paprastas bandeles, riestainius.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668