Šafraninė boba (Žemaitija) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šafraninė boba (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

15 kiaušinių trynių,
250 g cukraus,
200 g sviesto,
2 stiklinės pieno,
5 stiklinės miltų,
pakelis šafrano,
40-50 g mielių,
druskos.

GAMINIMAS:

Pusę miltų užmaišykite su pienu bei iškildytomis mielėmis ir pastatykite, kad pakiltų. Tada sudėkite išsuktus su cukrumi trynius, likusius miltus, ištirpintą sviestą, pakelį šafrano ir viską labai gerai rankomis išplakite.

Vėl pastatykite, kad tešla pakiltų. Taip plakite dar 2 kartus. Po to tešlą pilkite į sviestu išteptą ir džiuvėsėliais pabarstytą formą (pilkite 1/3 formos tūrio) ir palaikykite, kad pakiltų iki formos viršaus.

Kepkite 1 val. vidutinio karštumo orkaitėje. Iškepusią bobą ataušinkite, išimkite iš formos, aptepkite iš kiaušinio baltymo ir cukraus padarytu liukru.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668