Sausainiai "Mėnuliukai" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sausainiai "Mėnuliukai"


INGREDIENTAI:

5 kiaušiniai,
100 g sviesto,
stiklinė grietinės,
5 šaukštai rūgusio pieno,
truputis vanilino,
3 šaukštai cukraus,
miltų.

T r u p i n ė l i a m s:
2 šaukštai cukraus,
šaukštas sviesto,
miltų.


GAMINIMAS:

4 trynius išsukite su cukrumi, pilkite ištirpintą sviestą, grietinę, rūgusį pieną, berkite vanilino, miltų ir užminkykite tešlą kaip makaronams. Ją iškočiokite plonais lakštais ir stikline išspauskite mėnuliukų formos sausainius.

Dėkite į riebalais išteptą skardą, viršų patepkite išplaktu kiaušiniu, pabarstykite trupinėliais. Kepkite 20-25 min. vidutinio karštumo orkaitėje, kol gražiai paruduos. Visus trpinėliams nurodytus produktus sudėkite į vieną vietą ir trinkite tarp rankų, kol pasidarys birūs trupinėliai (trinti reikia atsargiai, pabarstant miltais).

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668