Gėrimas "Žiogo rauda" (Žemaitija) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Gėrimas "Žiogo rauda" (Žemaitija)


INGREDIENTAI:

stiklinė medaus,
stiklinė cukraus,
šaukštas džiovintų rožių žiedų,
šaukštas žalių rūtų,
šaukštas žalių mėtų,
truputis cinamono,
muškato riešuto,
gvazdikėlių,
imbiero,
2 l degtinės.


GAMINIMAS:

Rožių žiedus, rūtas, mėtas, cinamoną, muškato riešutą, gvazdikėlius, imbierą užpilkite stikline vandens ir virkite ant silpnos ugnies 15-20 min. Po to šį nuovirą , medų ir cukrų supilkite į degtinę, pastatykite ant karštos viryklos (ne tiesiog ant ugnies), indą gerai uždenkite ir stipriai pakaitinkite, bet neužvirinkite.

Kai gėrimas atšals, supilkite į didelį butelį ar šiaip kokį indą ir pastatykite, kad nuskaidrėtų. Praėjus kelioms dienoms, gėrimą atsargiai pro žarnelę supilstykite į butelius, užkimškite ir laikykite šaltoje patalpoje, kol susifermetuos. Kuo ilgiau stovi, tuo "Žiogo rauda" gardesnė.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668