"Mizerija" (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!"Mizerija" (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 silkės,
2 stiklinės grietinės,
2 švieži ar rauginti agurkai,
100 g sviesto,
8 bulvės,
krapų arba svogūnų.

GAMINIMAS:

Neluptas silkes suvyniokite į popierių ir iškepkite ant žarijų arba specialios skardos, kurią galima padėti ant dujinės viryklos. PO to nuvyniokite popierių, iš silkių išimkite kaulus ir supjaustykite gražiais gabaliukais.

Vieną agurką stambiai sutarkuokite ir sumaišykite su stikline grietinės. Kitą stiklinę grietinės sumaišykite su silkės gabaliukais. Bulves supjaustykite griežinėliais, iškepkite svieste. Į pusdubenį dėkite paruoštas silkes ir agurką, aplinkui apdėkite keptomis bulvėmis, papuoškite agurko griežinėliais, pabarstykite krapais arba svogūnais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668