Bulvinės žvaigždutės (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvinės žvaigždutės (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

0,5 l bulvių košės,
1 kiaušinis,
2 šaukštai miltų,
100 g riebalų,
mėtų,
druskos,
pusė stiklinės grietinės.

Į bulvių košę įmuškite kiaušinį, įberkite miltų, druskos, sutrintų mėtų ir viską gerai išminkykite. Paruoštą tešlą iplokite piršto storio sluoksniu ir specialia formele išspauskite žvaigždutes.

Jeigu nėra formelės, galima išpjauti ir peiliu. Žvaigždutes iškepkite įkaitintuose riebaluose, sudėkite į dubenį, užpilkite sviesto bei grietinės padažu. Galima užpilti spirgučiais. Prie bulvinių žvaigždučių duodama mėtų arbata.

GAMINIMAS:


1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668