Ryžiais ir grybais įdarytas patisonas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ryžiais ir grybais įdarytas patisonas


INGREDIENTAI:

Patisonas.

Į d a r u i:
1 stiklinė virtų ryžių,
50 g keptų grybų,
1 pomidoras,
1 šaukštas majonezo,
juodųjų pipirų.


GAMINIMAS:

Patisoną nuplaukite, nupjaukite jo viršų ir išgremžkite vidų. Patisoną ir nupjautą viršūnėlę apvirkite sūdytame vandenyje. Ryžius, grybus, smulkiai supjaustytą pomidorą paskaninkite pipirais, užpilkite majonezu ir išmaišykite.

Į patisoną prikimškite šio įdaro, uždėkite viršūnėlę, dėkite į kepti skirtą indą, įpilkite vandens ir kepkite 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 10 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668