Šventinis kastinys (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šventinis kastinys (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

1,5 l geros kaimiškos grietinės,
arbatinis šaukštelis sviesto,
50 g kmynų,
druskos.

GAMINIMAS:

Šaukštą grietinės ir šaukštelį sviesto sukite mediniu šaukštu moliniame inde. Susidarius "kruopelytėms", sukite, įstačius į kitą indą su karštu vandeniu (neperšildykite). Iškėlus iš vandens, vėl dėkite šaukštą grietinės ir šildant sukite. Taip kartokite, iki bus sudėta visa grietinė.

Baigiant sukti, masė turi būti vientisa, balsvos spalvos. Pradėjus masei tirštėti, sudėkite kmynus. Bus kastinys su kmynais. Vietoj kmynų įdėjus kvapiųjų pipirų, bus kastinys su pipirais. Be pipirų ir kmynų žemaičiai dar vartoja česnako sultis, mėtas, aguonas, svogūnų laiškus.Dažyti kastinius galima kiaušinių tryniais, morkų bri burokėlių sultimis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668