Silkė obuoliuose (Žemaitija) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkė obuoliuose (Žemaitija)


INGREDIENTAI:

2 silkės,
6 rūgštūs obuoliai,
2 virtos morkos,
2 virtos bulvės,
1 svogūnas,
pipirų,
cinamono,
pusė stiklinės majonezo.


GAMINIMAS:

Silkes išskroskite, išimkite kaulus ir smulkiai sukapokite.Virtas bulves bei morkas taip pat sukapokite, tik ne kartu su silke, o atskirai. Svogūną smulkiai sukapokite taip pat atskirai.

Vienodo dydžio obuoliams nupjaukite trečdalį viršūnės ir išskobkite vidų. Odelės nelupkite. Nupjautas viršūnes ir išskobtą minkštimą smulkiai sukapokite ir sudėkite į paruoštas silkes bei daržoves.

Berkite prieskonių, užpilkite majonezo ir atsargiai išmaišykite. Šia mase pripildykite išskobtus obuolius. Duodant į stalą, įdarą galima apibarstyti petražolių, krapų lapeliais ar svogūnų laiškais, o obuolius-cinamonu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668