Kruopų trintinė (Žemaitija) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kruopų trintinė (Žemaitija)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 bulvės,
1 morka,
stiklinė pupų,
1 svogūnas,
5 džiovinti grybai,
stiklinė miežinių kruopų,
1 kiaušinis,
pipirų,
lauro lapelių,
pusė stiklinės grietinės,
šaukštelis sviesto,
druskos.

GAMINIMAS:

Daržoves išvirkite, užpylus 2 l vandens. Kai jos bus minkštos, pertrinkite pro sietelį, užpilkite perkoštu vandeniu, kuriame virė daržovės. Į sriubą dėkite kruopas, ištrintas su kiaušinio tryniu.

Sudėkite ir išmirkytus, nuplautus, plonais ruoželiais supjaustytus grybus, prieskonių, sviesto, druskos ir ant silpnos ugnies pavirinkite 20-25 min. Duodant į stalą, užbalinkite grietine. Kruopų trintinę žemaičiai labai mėgsta ir valgo ją su juoda duona.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668