Obuolių marmeladas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių marmeladas


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

7 kg obuolių,
1,5 kg cukraus,
2-3 apelsino žievelės,
3-5 gvazdikėliai,
cinamono.

GAMINIMAS:

Obuolių marmeladui, kaip ir obuolių sūriams, tinka rūgštoki, turintys daugiau pektininių medžiagų obuoliai (marmeladas greičiau išverda). Obuolių marmeladą galima virti iš nuluptų ir iš neluptų obuolių. Nuluptų obuolių marmeladas būna švelnesnės struktūros, malonesnio skonio.

Marmeladui obuoliai paruošiami kaip ir obuolių sūriams, tik, užbėrus paruoštus obuolius cukrumi, jie laikomi 3-4 val. Obuoliai verdami emaliuotame inde ant kuo stipresnės ugnies, iš pradžių uždengus, vėliau intensyviai maišant.

Svarbu, kad marmeladas kuo geriau išvirtų. Jis verdamas iki norimo tirštumo ir pabaigoje pridedama prieskonių: malto cinamono ir gvazdikėkių mišinio, maltų apelsino džiovintų žievelių.

Beveik verdantis marmeladas sukrečiamas į sausai iškaitintus karštus stiklainius ir tuoj pat hermetiškai uždaromas dezinfekuotais dangteliais arba stiklainiai užrišami celofanu, suvilgius jo viršutinę pusę virintu vandeniu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668