Obuolių salotos su petražolėmis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių salotos su petražolėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

500 g paruoštų obuolių,
350 g nuluptų svogūnų,
200 g aliejaus,
200 g petražolių šaknų,
šaukštas cukraus.

GAMINIMAS:

Petražolių šaknis nuplaukite, nuvalykite šepetėliu ir išvirkite kiek pasūdytame vandenyje. Svogūnų griežinėlius pakaitinkite aliejuje, dėkite cukrų ir nuluptas peražoles, supjaustytas mažais kubeliais.

Tada suberkite paruoštas obuolių skilteles ir uždengus pakaitinkite 2-3 minutes. Po to masę kompaktiškai sudėkite į sausai iškaitintus stiklainius ir tuoj pat hermetiškai uždarykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668