Obuolių salotos su morkomis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių salotos su morkomis


INGREDIENTAI:

750 g paruoštų obuolių,
450 g nuluptų svogūnų,
250 g aliejaus,
300 g virtų nuluptų morkų,
šaukštas cukraus.


GAMINIMAS:

Griežinėliais supjaustytus svogūnus pakepinkite aliejuje, kol gražiai pagels, sudėkite cukrų ir daržovėms pjaustyti peiliuku skridinėliais supjaustytas morkas. Viską pakaitinkite, kol užvirs, tada dėkite skiltelėmis supjaustytus obuolius.

Uždenkiteė ir dar 2-3 min. pakaitinkite. Karštą masę kompaktiškai sudėkite į sausai iškaitintus stiklainius ir tuoj pat hermetiškai uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668