Obuolių salotos žiemai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių salotos žiemai


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

1 kg paruoštų obuolių,
450 g nuluptų svogūnų,
200 g aliejaus,
45 g cukraus.

GAMINIMAS:

Svogūnus supjaustykite storokais griežinėliais ir trumpai pakepinkite aliejuje, kol pusiau suminkštės, tuomet suberkite cukrų, išmaišykite. Į juos sudėkite nuluptus (be sėklalizdžių), į 8 dalis skiltelėmis supjaustytus obuolius ir 2-3 min. uždengus pakaitinkite (obuolių skiltelės neturi ištižti).

Karštą (verdančią) masę šaukštu dėkite į karštus, sausai iškaitintus 0,5 l talpos stiklainius ir tuoj pat hermetiškai uždarykite dezinfekuotais dangteliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668