Studentiški obuolių saldainiai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Studentiški obuolių saldainiai


INGREDIENTAI:

80 g džiovintų obuolių su odele,
150 g avižinių dribsnių,
25 g sviesto,
250 g cukraus.


GAMINIMAS:

\sviestą ištirpinkite keptuvėje, įberkite 20 g cukraus, avižinius dribsnius ir maišant kaitinkite, kol dribsniai pasidarys auksinės spalvos. Obuolių skilteles supjaustykite į 2-3 dalis ir sumaišykite su atvėsintais dribsniais.

Likusį cukrų kaitinkite sausai, kaip nurodyta ankščiau. Į jį sudėkite paruoštus obuolius su dribsniais, gerai išmaišykite ir dar kaitinkite 2-3 min. Po to masę išpilkite į sviestu pateptus pusdubenius. Kai atvės ir sustings, masę sulaužykite gabalėliais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668