Rojaus vištiena receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rojaus vištiena


INGREDIENTAI:

5-10 vištienos šlaunelių ar krūtinėlių,
3-5 skiltelės česnako,
2-3 kiaušiniai,
1 stiklinė apelsinų sulčių.


GAMINIMAS:

Vištų šlauneles ar krūtinėles įtrinkite česnaku. Patiekalo ruošinius sudėkite į platų indą, apipilkite gerai išplaktais kiaušiniais bei apelsinų sultimis. Vištieną tokiame mirkale laikykite apie 12 val.

Šlaunelės, krūtinėlės tampa sultingos, minkštos ir iškepa per 5-10 minučių. Vištieną patiekite papuoštą mažais spalvotais rojaus obuoliukais ar šermukšnio uogomis. Valgykite užsigerdami apelsinų, vynuogių sultimis ar desertiniu vynu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668