Sportininkų gėrimas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sportininkų gėrimas


INGREDIENTAI:

pusė stiklinės pieno,
pusė stiklinės obuolių sulčių,
pusė stiklinės apelsinų sulčių,
kiaušinis,
šaukštas kviečių daigelių,
pagal skonį medaus arba cukraus.


GAMINIMAS:

Viską sumaišykite ir plakite mikseriu apie 30 sekundžių. Sutarkuokite saldainius suvitaminu C (žirnelius) ir paskleiskite lėkštutėje. Į kitą tokią pat lėkštutę įpilkite virinto vandens.

Taurės kraštus suvilgykite virintu vandeniu ir tuoj pat įkiškite į tarkuotus saldainius. Galima dar ir kitaip: į vieną lėkštelę įpilkite citrinos sulčių, o į kitą įberkite stambesnio smulkaus cukraus. Taurės kraštus suvilgykite citrinos sultimis, po to pabaksnokite į cukrų.

Taurės kraštelis ir vienu, ir kitu atveju gražiai aplimpa. Jei taurės krašteliai papuošti cukraus vainikėliu, gėrimą reikės gerti pro šiaudelį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668