Atogrąžų vaisių kokteilis su vaniliniais ledais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Atogrąžų vaisių kokteilis su vaniliniais ledais


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

1 ananaso,
1 mango,
150 ml atogrąžų vaisių sulčių,
1-2 šaukštų medaus,
100 g vanilinių ledų.

GAMINIMAS:

Ledus išimkite iš šaldiklio ir palikite kambario temperatūroje, kol paruošite kokteilį. Keletą plonų ananaso gabalėlių palikte kokteiliui paruošti, likusį ananasą nulupkite ir supjaustykite. Nulupkite mangą, išimkite kauliuką ir supjaustykite.

Supjaustytus vaisius išsukite virtuviniu kombainu. Supilkite sultis, medų ir dar kartą viską gerai išplakite. Kokteilį pilstykite į aukštas taures, papuoškite ananaso gabalėliais ir vaniliniais ledais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668