Blyneliai su obuoliais, vytintu kumpiu ir sūriu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Blyneliai su obuoliais, vytintu kumpiu ir sūriu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Tešlai:
200 ml pieno,
50 ml vandens,
2 kiaušiniai,
230 g kvietinių miltų,
60 g ištirpinto sviesto.

Įdarui:
alyvuogių aliejaus arba sviesto,
400 g obuolių,
150 g vytinto kiaulienos kumpio,
250 g sūrio,
gražgarsčių lapelių.

GAMINIMAS:

Miltus, vandenį, pieną ir kiaušinius suplakite giliame inde. Plakite tol, kol tešla pavirs vientisa mase. Įmaišykite tris šaukštus ištirpinto sviesto. Vėl plakite , kol sviestas gerai susimaišys su tešla. Tuomet indą su tešla vienai valandai pastatykite į šaldytuvą.

Jeigu norėsite, tešlą naudokite ankščiau, atminkite, kad blynai gali būti tąsūs. Iškeptą dar šiltą blyną patepkite aliejumi arba sviestu. Ant jo dėkite gražgarščių, sūrio skiltelę, pakepintų obuolių kubelių (galima pakeisti tradiciniu lietuvišku obuolių sūriu), plonai atpjauto vytinto kumpio ir susukite į vamzdelį.

Tie, kurie mėgsta labiau apskrudintus blynus, gali juos dar kartą apkepinti keptuvėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668