Grietinėje troškintas margasis plačiakaktis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Grietinėje troškintas margasis plačiakaktis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 kg žuvies,
50 g sviesto,
100-150 g grietinės,
1 morka,
1 svogūnas,
petražolės,
1 šaukštelis kiaulienos prieskonių,
druskos nebūtina.

GAMINIMAS:

Žuvį nuskuskite, išskroskite, gerai nuplaukite. Puodą išklokite morkos, svogūno griežinėliais, petražolių šakelėmis. Ant jų sudėkite plačiakakčio gabalėlius ir užpilkite stikline vandens. Pavirus 10 min pridėkite sviesto, grietinės ir pusę valandos troškinkite. Stebėkite, kad žuvis neprisviltų. Baigiant virti puodą su žuvimi uždenkite. Patiekite su agurkų salotomis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668