Olandiškas kiaušininis likeris (Advocaat) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Olandiškas kiaušininis likeris (Advocaat)


INGREDIENTAI:

0,5 l degtinės,
8 kiaušinio tryniai,
1 skiltelė vanilės,
170 g cukraus,
300 g vandens.


GAMINIMAS:

Į puodą supilkite šaltą van denį su vanile ir pakaitinkite ant silpnos ugnies. Kai užvirs, nuimkite nuo ugnies ir atšaldykite. Dideliame dubenyje išplakite kiaušinių trynius su cukrumi, kad pasidarytų putota masė. Maišykite po truputį, supilkite degtinę ir vandenį su vanile (išėmus vanilės skiltelę).

Dubenį įstatykite į didesnį indą su karštu vandeniu ir plakite, kol sutirštės; atšaldykite. Supilkite į butelį. Taip padarytas likeris laikomas 15 dienų vėsioje vietoje. Geriamas kaip aperatyvas iš portveino taurių, papuoštas plakta grietinėle arba kiaušinių baltymais, išplaktais su cukrumi. Jį galima valgyti, kabinant mažu šaukšteliu; tinka prie pyragėlių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668