Senegalietiškai ruošta jautiena su arachisais (Mafé) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Senegalietiškai ruošta jautiena su arachisais (Mafé)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

750 g jautienos (arba gabaliukais supjaustytos vištienos),
200 g šviežių pomidorų,
200 g svogūnų,
250 g apskrudintų ir sutrintų arachisų,
2 ankštiniai pipirai,
125 g arachisų aliejaus,
250 g moliūgo,
0,5 l vandens,
1 kg vandenyje virtų ryžių,
500 g manijoko,
2 saldūs batatai,
2 baklažanai,
100 g ropių,
500 g kopūstų,
druskos, pipirų.

GAMINIMAS:

Jautieną supjaustykite į 12 gabaliukų. Paruoškite arachisų tešlą: arachisus gerai sugrūskite grūstuvėliu, jei reikia, įpilkite truputį vandens ir aliejaus, kad masė pasidarytų vientisa. Puode pašildykite aliejų, apkepinkite jame mėsos gabaliukus. Mėsą išimkite, tame pačiame aliejuje apkepinkite susmulkintus svogūnus ir nuluptus, perpjautus pusiau pomidorus be sėkliukių.

Įpilkite vandens, pasūdykite, įberkite pipirų, sudėkite likusias nuluptas ir gabaliukais supjaustytas daržoves. Uždenkite ir 45 minutes virkite ant mažos ugnies. Po to sudėkite jautienos gabaliukus ir arachisų tešlą, gerai išmaišykite. Virkite uždengtą dar 30 minučių. Tiekite su vandenyje virtais ryžiais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668