Šveicariškas lydytas sūris (Raclette) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šveicariškas lydytas sūris (Raclette)


INGREDIENTAI:

Gabalas lydyto sūrio,
1 kg virtų bulvių,
gabaliukas džiovintos mėsos,
marinuotų agurkėlių,
smulkių svogūnų.


GAMINIMAS:

Sunku tiksliai nurodyti kiekvieno išvardintų produktų kiekį: tai priklauso nuo valgančiųjų apetito ir skonio. Juo labiau, kad vaišių metu tiekiamas tiktai šitas patiekalas su tame kantone daromu vynu (Fendant).
Paimkite pusę Bagnes arba Conches sūrio galvos. Šiek tiek iš anksto išvirkite neluptas bulves. Plonytėmis juostelėmis supjaustykite džiovintą jautieną ar avieną.

Į kiekvieną lėkštę įdėkite po šiltą bulvę; sūrio gabalą palaikykite virš įkaitintos viryklės. Kai sūris suminkštės, raikykite mediniu gremžtuku; besilydančio sūrio drožlelės turi kristi į lėkštę. Valgoma tuojau pat su marinuotais agurkėliais arba svogūnais –pagal skonį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668