Amerikietiški jautienos šniceliai (Barbecued Hamburger Steaks) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Amerikietiški jautienos šniceliai (Barbecued Hamburger Steaks)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

900 g maltos jautienos,
60 g svogūnų,
50 g margarino,
druskos, pipirų,
100 g ketčupo,
50 g acto,
12 g garstyčių,
1 valgomasis šaukštas padažo Worcestershire.

GAMINIMAS:

Iš maltos jautienops padarykite 6 šnicelius. Keptuvėje pašildykite margariną ir iš abiejų pusių apkepinkite šnicelius. Pasūdykite, pabarstykite pipirais. Riebalų perteklių nupilkite.

Puodelyje sumaišykite garstyčias, smulkintus svogūnus, actą ir abu padažus.Viską supilkite į keptuvę, uždenkite dangčiu ir kepkite 8-10 minučių. Retkarčiais šnicelius sudrėkinkite padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668