Kanadietiška žirnių sriuba receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kanadietiška žirnių sriuba


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

2,5 l vandens,
400 g skaldytų žirnių,
200 g rūkytų lašinių,
200 g kumpio su kaulu,
druskos,
lauro lapų,
100 g svogūnų,
60 g morkų,
60 g saliero šakelių,
1 gvazdikėlis,
trintų šafranų.

GAMINIMAS:

Į puodą su 2,5 l šalto vandens suberkite žirnius ir pamirkykite per naktį. Vandenį, kuriame mirko žirniai, supilkite į kitą indą, puode palikite žirnius, sudėkite lašinius, kumpį, mažais gabaliukais supjaustytus svogūnus, morkas ir salierus. Įmeskite lauro lapų, gvazdikėlį, įberkite 2 g trintų šafranų.

Supilkite vandenį, kuriame mirko žirniai, palengva užvirinkite; kai vanduo pradės virti, nugraibykite putas. Virkite 3 valandas, po to išimkite kumpį ir lašinius; supjaustykite riekelėmis. Daržoves pertrinkite per sietelį, supilkite atgal į puodą, vėl sudėkite mėsą. Pasūdykite. Ši sriuba turi būti tiršta. Į stalą tiekite karštą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668