Sicilietiški įdaryti pomidorai (Pomodori ripieni alla Siciliana) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sicilietiški įdaryti pomidorai (Pomodori ripieni alla Siciliana)


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

8 gana dideli pomidorai,
10 sūdytų ančiuvių,
70 g petražolių,
40 g kaparių,
150 g aliejaus,
200 g sužiedėjusio duonos minkštimo,
40 g aliejaus,
muskato riešuto,
druskos,
pipirų.

GAMINIMAS:

Pomidoprus nuplaukite, perpjaukite pusiau, išskobkite, sudėkite į aliejumi išteptą skardą. Nuvalykite ančiuvius, sumalkite juos drauge su petražolėmis. Sutrinkite sužiedėjusią duoną, truputį apkepinkite karštame aliejuje, sumaišykite su kapariais, miltais, ančiuviais ir petražolėmis.

Įberkite tarkuoto muskato riešuto, jei reikia, pridėkite druskos ir pipirų. Šiuo mišiniu įdarykite pomidorų puseles, ant kiekvienos užpilkite truputį aliejaus. Kepkite 45 minutes vidutinio karštumo orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668