Blyneliai su ryžiais (Jūratės) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Blyneliai su ryžiais (Jūratės)


INGREDIENTAI:

1 stiklinė ryžių košės,
1 valg. šaukštas miltų,
1 kiaušinis,
vandens tiek, kad tešla išeitų tirštos grietinės konsistencijos.

Saldiems blyneliams:
cukrus, vanilė.

Ne saldiems:
"Santa Marijos Persillade" prieskonių ar kitų mėgstamų.


GAMINIMAS:

Į ryžių košę įmušti kiaušinį, gerai išmaišyti. Įberti miltų, įpilti vandens tiek, kad tešla būtų tirštos grietinės konsistencijos. Berti prieskonius, priedus atitinkamai kokių norima blynelių: saldžių ar ne. Išmaišius tešlą kepti mažus blynelius.

Pastaba:
Blyneliai išeina minkšti, tačiau neištižę. Į ryžių košę įmaišius kiaušinį gali užsiuosti klijų aromatas (turbūt todėl, kad tie pieštukiniai (sausi) klijai gaminami iš ryžių), tačiau nereikėtų išsigąsti, nes įbėrus miltų jis pradingsta, o iškepus visai nesijaučia :)

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668