Svogūnų sriuba receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Svogūnų sriuba


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

600g kiaulienos ar jautienos su kaulais 2—3 svogūnai,
1 šaukštas krakmolo,
0,5 stiklinės grietinės,
100g sviesto,
200g pyrago,
1 salieras,
1 poras,www.skanus.lt
6 pipirai,
2 lauro lapeliai,
3l. vandens.

GAMINIMAS:

Iš mėsos, saliero, porų, pipirų ir lauro lapelių išverdamas sultinys. Svogūnai supjaustomi plonais griežinėliais ir atskirame indelyje, užpylus trupučiu sultinio, įdėjus sviesto, patroškinami. Suminkštėję svogūnai pertrinami pro sietelį ir sudedami į perkoštą sultinį. Užvirinama, supilamas atšaldytame sultinyje išleistas krakmolas, vėl užvirinama ir užbalinama grietine.
Sriuba valgoma su skrebučiais. Pyragas supjaustomas kubeliais, šie pamirkomi lydytame svieste, pavoliojami smulkiai tarkuotame fermentiniame sūryje ir padžiovinami orkaitėje. Skrebučiai duodami atskirai.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668