Avižinių dribsnių sausainiai su kokoso drožlėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avižinių dribsnių sausainiai su kokoso drožlėmis


INGREDIENTAI:

300 g sviesto;
250 g smulkių avižinių dribsnių;
2 kiaušiniai;
200 g cukraus;
1 pak. vanilinio cukraus;
150 g miltų;
3 nubraukti valg. š. kepimo miltelių;
200 g kokoso drožlių;
2-3 valg. š. grietinės;
Riebalų ir mitų skardai ištepti ir pabarstyti.


GAMINIMAS:

100 g sviesto ištirpinti keptuvėje ir jame iki rusvumo paskrudinti avižinius dribsnius. Paskui juos suminkyti su miltų ir kepimo miltelių mišiniu, cukrumi, vaniliniu cukrumi, kiaušiniais, kokoso drožlėmis ir grietine.

Orkaitę įkaitinti iki 200°C temperatūros. Skardą ištepti riebalais ir pabarstyti miltais. Ant skardos dėti tešlos kauburėlius arba rutulėlius. Tarp jų turi likti pakankamai dideli tarpai. Kepti orkaitėje 10-15 min. Ataušinti ir patiekti.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668