Tortas „Kalėdinė dovana“ receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tortas „Kalėdinė dovana“


INGREDIENTAI:

Tešlai:

8 kiaušiniai;
240 g cukraus;
240 g miltų;
1 pak. kepimo miltelių.

Įdarui:

200 g marcipanų masės (žiūrėti skyrelyje „Viskas desertams“);
2 valg. š. cukraus pudros;
210 ml konservuotų bruknių.

Papuošimui:

50 g tamsaus šokoladinio glajaus (žiūrėti skyrelyje „Viskas desertams“);
50 g pieniško šokolado glajaus (žiūrėti skyrelyje „Viskas desertams“);
50 g balto glajaus (žiūrėti skyrelyje „Viskas desertams“);
Šokolado drožlių ir kitokių torto papuošimų.


GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinti iki 220°C temperatūros. Kiaušinius su cukrumi apie 10 min. plakti elektriniu maišikliu, kol susidarys puri masė. Miltus persijoti su kepimo miteliais ir užsijoti ant kiaušinių masės. Viską atsargiai išmaišyti. Tešlą padalinti į dvi dalis. Vieną dalį tepti ant kepimo popieriumi išklotos nedidelės 21 cm ilgio ir 21 cm pločio skardos aukštesniais kraštais. Kepti orkaitėje 10-12 min.

Tokiu pat būdu iškepti ir antrą biskvito sluoksnį. Kiekvieną biskvito sluoksnį dėti ant cukrumi pabarstyto švaraus audeklo. Kepimo popierių suvilgyti vandeniu ir nulupti, biskvitus ataušinti.

Marcipanų masę suminkyti su cukraus pudra ir iškočioti biskvito dydžio sluoksnį. Ant vieno biskvito sluoksnio tepti bruknes, paskui dėti marcipanų sluoksnį ir vėl aptepti bruknėmis. Dėti antrą biskvito sluoksnį.

Tortą supjaustyti į devynis 7 cm ilgio ir 7 cm pločio kubelius. Tris kubelius aptepti tamsiu šokoladiniu glajumi, tris- pieniško šokolado glajumi ir tris baltu glajumi. Juos išdžiovinti. Puošti šokolado drožlėmis ir kitokiais papuošimais. Sudėti ant padėklo arba į dovanų dėžutę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668