Maži spalvoti bezė sausainėliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Maži spalvoti bezė sausainėliai


INGREDIENTAI:

4 baltymai;
200 g smulkaus cukraus;
1 arb. š. citrinos sulčių;
Margaspalvio cukraus konditerijos gaminiams pabarstyti.


GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinti iki 100°C temperatūros. Skardą iškloti kepimo popieriumi. Baltymus išplakti iki standžių putų. Plakant suberti smulkų cukrų ir supilti citrinos sultis. Plakti elektriniu maišikliu pačiu didžiausiu greičiu, kol masė ims blizgėti ir pasidarys labai standi. Ją dėti į konditerinį švirkštą su dideliu žvaigždutės formos antgaliu ir ant kepimo popieriaus išspausti įvairias formas: apskritimus, širdeles, bangeles ir t.t. Pabarstyti margaspalviu cukrumi. Sausainėlius orkaitėje džiovinti 90-100 min. Bezė masė turi likti balta.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668