Amerikietiškos salotos drebučiuose (Mouled salad) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Amerikietiškos salotos drebučiuose (Mouled salad)


INGREDIENTAI:

1 pakelis citrininės želatinos,
350 g obuolių,
150 g morkų,
majonezo,
300 g kopūstų,
60 g kapotų migdolų,
16 griežinėlių vaistinės svilarožės,
5010 g vandens,
6 salotų lapai.


GAMINIMAS:

Želatiną ištirpinkite 250 g verdančio vandens. Paimkite gana didelį indą, kad želatina visiškai ištirptų. Įpilkite 200 g šalto vandens ir aušinkite, iki želė pradės tirštėti. Tada sudėkite svilarožės griežinėlius, nuluptus ir stambiai supjaustytus obuolius, susmulkintus kopūstus, tarkuotas morkas ir išilgai perkirstus migdolus.

Ištepkite sviestu formeles aukštais kraštais, supilkite į jas paruoštą mišinį ir valandą palaikykite šaldytuve. Lėkštę papuoškite švariai nuplautais salotų lapais, ant jų išverskite sustingusią masę. Tiekite su majonezu, supiltu į padažinę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668