Afganiška paukštiena su ryžiais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Afganiška paukštiena su ryžiais


INGREDIENTAI:

1 višta ir 1 laukinė antis,
250 g ryžių,
500 g svogūnų,
300 g morkų,
druskos, pipirų,
120 g aliejaus (avienos taukų),
100 g Afganistano, Smimo arba kitokios rūšies razinų,
1-2 kajeno pipirai arba 3-4 nedideli raudonieji pipirai.


GAMINIMAS:

Vištą arba laukinius paukščius iškepkite orkaitėje arba ant iešmo. Svogūnus nulupkite, susmulkinkite. Keptuvėje pašildykite aliejų ir visą laiką maišant pakepinkite svogūnus. (Kepkite ant silpnos ugnies). Kai svogūnai bus gerai iškepę, išimkite juos iš keptuvės ir sudėkite į sietelį. Tame pačiame aliejuje pakepinkite morkas, supjaustytas išilgai lazdelėmis.

Pasūdykite, įberkite pipirų. Per tą laiką nuplaukite ir nusausinkite razinas. Suberkite jas į tą patį aliejų, kuriame kepė morkos, ir kaitinkite, kol išbrinks. Ryžius nuplaukite. Į puodą storu dugnu (arba į keptuvą) įpilkite vandens (jo turi būti 2,5 karto daugiau negu ryžių). Užvirinkite vandenį, perpilkite per sietelį, kuriame sudėti svogūnai; vanduo turi pasidaryti rusvas.

Supilkite jį atgal į puodą, taip pat supilkite keptuvėje likusį aliejų, pasūdykite, įberkite pipirų, sudėkite Kajeno arba raudonuosius pipirus. Dar kartą užvirinkite, suberkite ryžius. Uždenkite dangčiu ir 20-25 minutes virkite ant silpnos ugnies. Tada sudėkite svogūnus, morkas ir razinas. Paukštieną supjaustykite, išdėliokite ratu didelėje lėkštėje, į vidurį suberkite ryžius. Tiekite labai karštą.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668