Skanus picos padas (Video) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skanus picos padas (Video)


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

3 puodeliai arba 375 g. miltų,
pakelis tirpių mielių,
šaukštelis druskos,
šaukštas cukraus,
2 šaukštai aliejaus.

GAMINIMAS:Į indą, kuriame maišysite tešlą, sudėkite visus ingredientus. Užpilkite puodeliu šilto vandens. Pasitepkite rankas aliejumi ir pradėkite minkyti. Minkome tešlą tol, kol nebelips prie pirštų. Jei reikia įberiame šiek tiek miltų arba įpilame šlakelį vandens, jei tešla atrodo kietoka.

Gautą tešlos masę padaliname į dvi dalis ir iš kiekvieno stengiamės iškočioti kuo apvalesnės formos paplotį. Stengiamės kočioti kuo ploniau. Mūsų tikslas, kad picos pado vidurys būtų ploniausia jo vieta, todėl pirštais prilaikydami picos pado centrą, leidžiame sunkiems jo kraštams nusverti ir tempti, tokiu būdu suformuojant ploną vidurį.

Pasiekę trokštamą picos pado formą, atsargiai perkeliame jį į skardą, užtiestą kepimo popieriumi. Puošiame savo mėgstamais ingredientais, dedame į 190 laipsnių karštumo orkaitę ir kepame apie 15-18 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668