„Vėjo malūnėliai“ su apelsinais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!„Vėjo malūnėliai“ su apelsinais


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

8 pyragėliams:

300 g šviežios arba šaldytos sluoksniuotos tešlos;
60 g marcipanų masės (žiūrėti skyrelyje „Viskas desertams“);
2 valg. š. apelsinų džemo;
1 valg. š. apelsinų likerio;
2 valg. š. maltų migdolų;
1 trynys;
50 g cukraus pudros;
20 g kapotų migdolų be žievelės.

GAMINIMAS:

Jei naudojate šaldytą sluoksniuotą tešlą- ją atšildyti. Tešlą iškočioti ir padalinti į 5 dalis. Vieną dalį atidėti, o iš likusių iškočioti keturis 12 cm pločio ir 24 cm ilgio lakštus. Kiekvieną jų padalinti į 2 kvadratus. Kiekvieno kvadrato kampus įpjauti apie 4 cm centro link. Marcipanų masę sumaišyti su džemu, likeriu bei maltais migdolais. Į kiekvieno tešlos kvadrato vidurį įdėti šiek tiek įdaro ir iki vidurio užlenkti įpjautus tešlos kampus, kad gautųsi „vėjo malūnėliai“. Kampų galus gerai suspausti. Tešlą aptepti plaktu tryniu.

Orkaitę įkaitinti iki 220°C temperatūros. Atidėtą tešlos lakštą iškočioti ir išspausti aštuonis 6 cm skersmens apskritimus. Juos sudėti į kiekvieno „malūnėlio“ centrą, atsargiai prispausti ir aptepti tryniu. „Vėjo malūnėlius dėti ant šaltu vandeniu suvilgytos skardos ir 15 min. palaikyti. Pyragėlius kepti orkaitėje apie 12-15 min. Cukraus pudrą sumaišyti su šaukštu vandens. Šiuo glajumi aptepti pyragėlius ir apibarstyti kapotais migdolais. Patiekti šviežius.

Pastaba: vietoj apelsinų džemo ir apelsinų likerio galima naudoti trintų slyvų tyrę (ar uogienę) bei slyvų likerį.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668